Четвер, 21 Жовтня
Shadow
Головна » Актуально » » На Білогірщині замість ремонту з доріг прибирають сміття

На Білогірщині замість ремонту з доріг прибирають сміття

На Білогірщині замість ремонту з доріг прибирають сміття

Сьогодні комунальні служби збирають сміття замість того, щоб ремонтувати дороги. Все через недобросовісних водіїв, які викидають сміття на узбіччя та через «господарів», які мали б займатися очищенням доріг.

Замість того, аби виконувати свої прямі обов’язки та відновлювати асфальтове покриття і латати ями, дорожні служби змушені розгрібати майже стихійні сміттєзвалища, які утворилися на узбіччях. Однією з ділянок таких доріг є автошлях Р-48, який проходить через Білогірщину та через інші села Шепетівського району.

До робіт з весняного експлуатаційного утримання доріг державного значення на території Хмельницької області, крім прибирання залишків життєдіяльності подолян (і, напевне, не тільки їх), входить також прибирання наносного ґрунту, зняття дорожніх знаків зимової тематики, ремонт автопавільйонів та аварійний ямковий ремонт.

Дорожники фіксують значне погіршення території узбіч, особливо у місцях в’їзду та виїзду з населених пунктів. Як зазначають у Службі автомобільних доріг, таку ситуацію можна спостерігати на всіх дорогах України. На Хмельниччині сьогодні прибирають, а потім будуть ремонтувати автошляхи Т-23-08, Т-23-05, Т-23-14.

Тож, аби ремонти доріг починалися вчасно, а працівники дорожніх служб не виконували не притаманну їм роботу, Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області звертається до водіїв та жителів населених пунктів з проханням дотримуватися правил поводження з побутовими відходами в смугах відводу автомобільних доріг, на узбіччях, зупинкових майданчиках та в місцях відстою автотранспорту.

Раніше ми розповідали, коли і як на Шепетівщині міняти ID-картки.

Популярні пости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.