Вівторок, 21 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » Славутські школярі взяли участь в екологічному тренінгу

Славутські школярі взяли участь в екологічному тренінгу

Славутські школярі взяли участь в екологічному тренінгу

Працівники Національного природного парку «Мале Полісся» провели чергові еколого-освітні онлайн-заняття для учнів 5-х класів загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 м. Славути. Зокрема під час навчання ознайомили дітей з різними видами зимуючих птахів, розширили знання про птахів своєї місцевості, їх поведінку, спосіб життя, роль і місце у природі та значення у житті людини.

Птахи відіграють важливе значення у природі. Вони знищують багато комах, серед яких – немало шкідників сільського і лісового господарств. Багато видів птахів є невтомними крилатими «лісівниками», тому що сховане ними в землі насіння, горіхи, жолуді, навесні проростає, – коментують працівники парку.

Також під час заняття розповіли дітям про правила підгодівлі птахів взимку, адже зима важка пора для птахів, вони гинуть не стільки від холоду, а від того, що не вистачає їжі. Крім того, школярі переглянули відео про НПП «Мале Полісся» та ознайомилися з різноманітними видами флори і фауни рідного краю.

Сподіваємось, що проведений захід піде на користь учням, вони зможуть застосувати отримані знання на практиці і пам’ятатимуть, що птахи потребують нашої турботи та охорони. Дякуємо адміністрації навчального закладу за надану можливість поспілкуватись з школярами, за допомогу в організації занять та за співпрацю, – додають парківці.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.