П’ятниця, 28 Січня
Shadow
Головна » Актуально » » На Ізяславщині лісівники підгодовують диких тварин

На Ізяславщині лісівники підгодовують диких тварин

На Ізяславщині лісівники підгодовують диких тварин

Із початком морозної пори дикі тварини мають труднощі із добуванням їжі. Тому, аби мешканці лісів краю не відчували браку у харчуванні, місцеві єгері дбають і про це.

Диким тваринам легше перенести зиму, якщо в лісі є годівниця, в яку постійно приносять корм. А тваринам корм зайвим не буде. У звірів виробляється певний інстинкт – вони знають, що прийшовши до годівниці, знайдуть там корм. Якщо корму не знайдуть, будуть його чекати. Тож, єгерська служба працює в посиленому режимі аж до весни, аби допомогти братам нашим меншим пережити морозні часи, – розповідають у “ДП Ізяславський лісгосп“.

Упродовж весни та літа працівники лісгоспу заготовили три тисячі віників, близько 5 т сіна та закупили близько 20 т зерновідходів. Цих запасів вистачить, аби мешканці лісів не голодували аж до наступної весни.

Наша єгерська служба та лісова охорона постійно поповнює годівниці та підгодівельні майданчики кормами в міру їх поїдання тваринами. Солонці заповнюють сіллю, яка є джерелом мікроелементів і надзвичайно потрібною для звірів взимку. Також прочищаються доріжки від снігу, щоб звірина мала змогу добратися до підгодівельних місць, – говорять у лісгоспі.

У кожному лісництві на території обслуговування лісгоспу є, у середньому, по 15-20 годівниць, розповів у коментарі Першому Подільському головний лісничий підприємства Віталій Зайчук. У планах – будівництво цілих комплексів із навісами та сховищами для запасів, аби менше турбувати дичину взимку.

Також за темою:

Популярні пости