Неділя, 5 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Понад 51 мільйон гривень сплатили ізяславські лісівники до бюджетів різних рівнів

Понад 51 мільйон гривень сплатили ізяславські лісівники до бюджетів різних рівнів

Понад 51 мільйон гривень сплатили ізяславські лісівники до бюджетів різних рівнів

Країна та її комунальні і бюджетні сфери сьогодні функціонують завдяки внескам, що кожен із нас сплачує у вигляді податків. Саме такі внески людей та підприємств формують економіку України та її регіонів. ДП “Ізяславський лісгосп” є одним із найбільших бюджетоутворюючих підприємств Ізяславської ТГ.

За останні 9 місяців це підприємство сплатило до місцевого бюджету понад 14 мільйонів гривень та понад 11 мільйонів гривень ЄСВ (єдиного соціального внеску). Крім того, лісівники зміцнюють і держбюджет. За три квартали цього року до скарбниці України надійшло майже 27 мільйонів гривень. Загалом, до бюджетів різних рівнів підприємство сплатило понад 51 мільйон гривень. Це 160, 5% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Крім сплати податків, ми розвиваємо інфраструктуру району, працюємо над створенням рекреаційних зон на території населених пунктів, за потреби, допомагаємо технікою, матеріалами, – коментують у лісгоспі. – За участі лісівників на Ізяславщині ремонтують дороги, об’єкти соціальної сфери, ліквідують пожежі, займаються благоустроєм. Не злукавимо, якщо констатуємо той факт, що працівники галузі намагаються завжди допомагати землякам. Звісно, якщо це в їх силах та компетенції.

Популярні пости