Вівторок, 27 Вересня
Shadow
Головна » Актуально » » На Ізяславщині триває ремонт доріг

На Ізяславщині триває ремонт доріг

На Ізяславщині триває ремонт доріг

Дві ділянки доріг загального користування місцевого значення зараз ремонтують в Ізяславській громаді – латають ями на найбільш критичних ділянках. Через ремонт рух транспорту може ускладнюватись.

“Ізяславський райавтодор” – філія ДП “Хмельницький облавтодор” ремонтують дві ділянки доріг: Ізяслав-Білогородка та Ізяслав-Тишевичі-Нечаївка через с. Зубарі. Проводять, так званий, “ямковий ремонт” через неможливість зробити поточний чи капітальний.

Під час воєнного стану в Україні майже всі проєкти щодо капітальних ремонтів доріг призупинені. Тому єдиний шлях вирішення проблем з неякісним дорожнім покриттям – проведення ямкових ремонтів та підсипка з профілюванням ґрунтових доріг, – кажуть у міськраді.

Дорожники ремонтують «латки» на автошляху «Ізяслав-Білогородка» асфальтобетонною сумішшю, а на відрізку «Ізяслав-Тишевичі-Нечаївка через с.Зубарі» – щебеневою сумішшю.

У міськраді кажуть: просять підприємства, що мають великоваговий транспорт, дбайливо експлуатували ці дороги.

Крім того, закликаємо водіїв із розумінням ставитись до тимчасових перешкод у русі, бути уважними та обережними у місцях виконання дорожніх робіт та обирати безпечну швидкість і дистанцію під час руху, – йдеться у повідомленні.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.