П’ятниця, 7 Жовтня
Shadow
Головна » Актуально » » Музей пропаганди в Шепетівці експонує виставку світлин наших незламних з “Азовсталі”

Музей пропаганди в Шепетівці експонує виставку світлин наших незламних з “Азовсталі”

Музей пропаганди в Шепетівці експонує виставку світлин наших незламних з “Азовсталі”

Сьогодні у Музеї пропаганди в Шепетівці стартувала виставка фоторобіт “Азовсталь. Світло переможе”. Їх автор – Дмитро Козацький “Орест”, якого назвали “Очима Азовсталі”.

Дмитро – уродженець Житомирщини та випускник Національного університету “Острозька академія”. Світлини, які він робив на “Азовсталі”, поки там перебували наші незламні захисники, відкрили світові очі на те, якими сильними є наші воїни та яким вагомим є їх подвиг.

Світлини Дмитра Козацького “Ореста”, якого назвали “Очима Азовсталі”, що відкрили очі всьому світу на безпрецедентні мужність, відвагу і жертовність наших Воїнів, вже стали легендарними, – кажуть музейники.

Куратором та співорганізатором виставки є рівненський фотограф Олександр Харват. Її експонували у багатьох знакових місцях країни.

Відсьогодні честь приймати виставку “Азовсталь. Світло переможе” має і наш музей. Тому всі, кому небайдужі Люди, що ціною власного життя рятували дітей та жінок, що ділилися останніми крихтами хліба та краплями води, що попри нестерпний біль йшли в бій за нас із вами, можуть прийти на цю виставку. Прийти, щоб віддати шану їх подвигу та пам’яті, підтримати тих, хто зараз в полоні ворога. Подивитися в їх очі і побачити там перемогу. Вийти і з подвійними силами працювати задля перемоги, бо тільки так ми переможемо і тільки так їхній Чин буде вшанований. Пам’ятаємо і шануємо наших Героїв, боремося за них. Тримаємо стрій. Працюємо на перемогу. І тоді все буде Україна, – кажуть в музеї.

Працюватиме виставка до кінця серпня. Відвідати її можна з 9:00 до 17:00.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.