Понеділок, 24 Січня
Shadow
Головна » Актуально » » На ХАЕС працює рибне «пологове відділення»

На ХАЕС працює рибне «пологове відділення»

На ХАЕС працює рибне «пологове відділення»

Для працівників інкубаційного цеху гідротехнічного підрозділу ХАЕС настав початок зародження майбутніх товстолобів, амурів та інших видів риб.

Між собою працівники називають такий цех «рибним пологовим відділенням». Штучно відтворені товстолоби, амури та інші види риб будуть тимчасово переміщені у штучні водойми.

У цей період працівники підрозділу відбирають гіпофіз у статево зрілих особин ляща, який висушують для тривалого зберігання, а потім у потрібний час готують суспензію препарату для ін’єкції рибам.

Наявність таких різновидів риби у водоймах ХАЕС – це не просто господарська вигода, а справжня технологічна необхідність. Вода, яка охолоджує обладнання на атомній станції, повинна мати певні хімічні та фізичні властивості. Риби допомагають підтримувати ці властивості в оптимальній нормі.

Саме такі види риби поїдають водорості та іншу траву. Це завезені в Україну види, яким не підходять наші умови, тому їх штучно відтворюють. В інкубаційному цеху відбувається штучне запліднення риби та отримується личинка, яка певний час утримується в інкубаційних апаратах, а потім заселяється в ставки, де вирощується до осені.

Популярні пости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.