П’ятниця, 21 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » На Херсонщині загинув Оборонець з Ізяславської ТГ

На Херсонщині загинув Оборонець з Ізяславської ТГ

На Херсонщині загинув Оборонець з Ізяславської ТГ

Жалобну новину повідомили в Ізяславській ТГ: на війні загинув наш земляк – Воїн із села Клубівка, 32-річний Олександр Кучерук.

Джерело: Ізяславська міська рада

Клята війна забрала життя 32-річного клубівчанина-кулеметника відділення охорони взводу охорони роти охорони батальйону охорони Кучерука Олександра Анатолійовича 15 жовтня на Херсонщині.

До лав Збройних Сил України Олександр долучився з початком повномасштабного вторгнення росії на українські землі. Понад усе, кажуть у громаді, він хотів захистити своїх рідних, домівку та рідну землю від ворога.

Щодня і щохвилини завмирало серце матері, коли лунав телефонний дзвінок. “Аби тільки почути його голос” — молилася до Бога мати. “Аби хоч був обережним”, — повторювала вона весь час… І світлішало у хаті та на душі, коли чула по теле­фону короткі синові слова “Мамо, у мене все добре”. Від дзвінка і до дзвінка жила родина Кучеруків і дякувала мати долі за те, що син живий. А потім телефон замовк і, як з’ясувалося, назавжди. Більше не почують мати та рідні короткого “Привіт”…Воїн Світла до останнього свого подиху мужньо виконував військовий обов’язок за Україну, її свободу і незалежність. Низький уклін та наша глибока вдячність Новітньому Героєві за оборону Батьківщини, українського народу! Він назавжди залишиться патріотом своєї країни, мужнім Захисником та Героєм для нас. У ці гіркі хвилини від імені усієї громади висловлюємо слова щирих співчуттів рідним і близьким. Поділяємо ваше горе та сумуємо разом із вами.

Про церемонію прощання з бійцем та чин похорону наразі не повідомляють.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.