Неділя, 26 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » На ринковій площі у Понінці демонтують частину тимчасових споруд

На ринковій площі у Понінці демонтують частину тимчасових споруд

На ринковій площі у Понінці демонтують частину тимчасових споруд

Частину тимчасових споруд, розташованих на ринковій площі по вулиці Перемоги, смт Понінка (поруч з будинком культури), демонтують. Таку інформацію повідомили громаді у профільній комісії.

Джерело: Понінківська селищна рада

Комісія з демонтажу тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення та об’єктів зовнішньої реклами на території Понінківської територіальної громади (Комісія) 11 вересня виявила тимчасові споруди, які підлягають демонтажу.

На виконання п. 2.9 та п. 2.10 Порядку демонтажу тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення та об’єктів зовнішньої реклами на території Понінківської територіальної громади (далі – Порядок), виконавчим комітетом Понінківської селищної ради було прийнято рішення про демонтаж тимчасових споруд, котрі не виконали вимоги припису у встановлений строк.

Якщо вимоги припису у встановлений строк не виконають, тимчасові споруди згідно п. 2.6, п. 2.7 Порядку, демонтують на підставі рішення виконавчого комітету Понінківської селищної ради.

Головне фото: ілюстативне

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.