Середа, 1 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » На Хмельниччині боряться з корупцією: яких службових осіб вже притягнули до кримінальної відповідальності

На Хмельниччині боряться з корупцією: яких службових осіб вже притягнули до кримінальної відповідальності

На Хмельниччині боряться з корупцією: яких службових осіб вже притягнули до кримінальної відповідальності

За результатами розслідування  процесуального керівництва прокурорів Окружної прокуратури міста Хмельницького, перед судом постали 10 осіб, 7 з яких були службовцями підприємств різної форми власності.

За перше півріччя 2021 року прокурорами у порядку, передбаченому ст. 250 КУпАП, розглянуто 49 справ про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією, з яких 25 осіб притягнуто до відповідальності.

Зокрема, до службових корупційних порушників потрапили: колишні службовець банку, очільник комунального підприємства Хмельницької міської ради, головний бухгалтер одного із комунальних підприємств, юрисконсульт однієї із банківських установ, працівник поліції та інші порушники, які зловживали своїм службовим становищем.

За інформацією окружної прокуратури міста Хмельницького, спільно з правоохоронними органами розроблені заходи щодо виявлення і розкриття корупційних кримінальних правопорушень.

Згідно з статтею 65-1 Закону України “Про запобігання корупції”, внесено три  подання про усунення причин та умов, що сприяли порушенню вимог фінансового контролю, які задоволено та 10 осіб притягнуто до дисциплінарної відповідальності.

Популярні пости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.