Понеділок, 24 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » У Нетішині поліцейські нагадали підліткам про відповідальність за булінг та способи боротьби з ним

У Нетішині поліцейські нагадали підліткам про відповідальність за булінг та способи боротьби з ним

У Нетішині поліцейські нагадали підліткам про відповідальність за булінг та способи боротьби з ним

Вчора, 4 травня, у світі відзначили Міжнародний день протидії булінгу. Цей день присвячений боротьбі з однією з актуальних проблем, з якими доводиться зіштовхуватися учням, вчителям і батькам у всьому світі. Цькування з боку однолітків є однією з найбільш поширених причин суїциду серед дітей і підлітків.

Саме тому ювенальна інспекторка Ольга Семенюк завітала до учнів Нетішинського професійного ліцею, аби поспілкуватися з молоддю та розповісти про наслідки та покарання для «булерів».

Вже кілька років поспіль булінг карається Законом. Але, на жаль, трапляються випадки, коли дитина потерпає від насильства зі сторони однолітків або ж дорослих. Це пригнічує її та заважає розвиватися. Набагато краще з повагою ставитися до однокласників та вчителів, навіть у конфліктних ситуаціях. Тому слід боротися із булінгом. Як? Не замовчувати проблему, якщо ви є свідком або ж потерпаєте від булінгу. На кожного агресора є протидія. Давайте підтримувати, цінувати та допомагати один одному, – наголошує Ольга Семенюк, лейтенант поліції Шепетівського РУП.

Як зазначається, змістовний діалог пройшов у дружній атмосфері. Учні подякували правоохоронниці за лекцію та побажали їй позитивного настрою.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.