П’ятниця, 21 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » На Хмельниччині очільників громад запрошують на семінар

На Хмельниччині очільників громад запрошують на семінар

На Хмельниччині очільників громад запрошують на семінар

У межах проєкту «Посилене партнерство для сталого відновлення», що впроваджується ПРООН за фінансової підтримки Уряду Швеції, що представлений Шведським агентством з питань міжнародної співпраці та розвитку (SIDA), 15-18 травня 2023 року у м. Кам’янець-Подільський (Хмельницька область) заплановано проведення семінару-тренінгу. Тема: “Розвиток потенціалу регіональних та місцевих органів влади в сфері кризового реагування, відновлення та надання публічних послуг”.

Захід організовується для голів/заступників голів територіальних громад Вінницької, Волинської, Тернопільської, Хмельницької та Чернівецької областей.

– Мета проєкту полягає у побудові ефективних міжсекторальних партнерств задля підтримки відновлення в регіонах України в умовах війни та багатофакторної кризи шляхом зміцнення потенціалу регіональних органів влади та органів місцевого самоврядування, а також їхніх партнерів з питань управління кризовим реагуванням та посткризовим відновленням, розширення доступу до публічних послуг і створення нових економічних можливостей для місцевого населення та ВПО, – зазначають у Хмельницькій ОВА.

Для участі необхідно заповнити онлайн реєстраційну форму відбору учасників семінару-тренінгу за посиланням: https://forms.gle/VtTuNAgq4thuLyBH9.

Заявки приймаються лише до 18:00 8 травня 2023 року. Кількість учасників обмежена, відбір буде здійснюватися на конкурсній основі. Відібраним учасникам буде надіслано окреме запрошення на електрону пошту з усіма деталями логістики. Проїзд, проживання та харчування покривається організаторами. Програма тренінгу додається, – додають в ОВА.

У разі наявності будь-яких запитань, можна звертатись за номером: (067)3830149 та/або на електронну пошту vyacheslav.tretyak@undp.org. Координатор проєкту у Хмельницькій області – В’ячеслав Третяк.Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.