П’ятниця, 12 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » На Хмельниччині пенсіонерку судили за те, що займалася колаборацією

На Хмельниччині пенсіонерку судили за те, що займалася колаборацією

На Хмельниччині пенсіонерку судили за те, що займалася колаборацією

Хмельницький міськрайонний суд визнав винуватою в колабораційній діяльності літню жінку, яка, користуючись планшетом, впродовж 2022-2023 років ставила вподобайки та поширювала публікації пропагандистських груп. Про це повідомили у пресслужбі Хмельницького міськрайонного суду.

  • У цих публікаціях звучали заклики до підтримки рішень та дій держави-агресора, її збройних формувань та окупаційної адміністрації, а також до невизнання поширення державного суверенітету України на тимчасово окуповані території України, – зазначили у пресслужбі.

Жінка має громадянство України, однак є уродженкою Свердловської області рф. У жовтні минулого року вона повністю визнала свою винуватість і підтвердила обставини скоєння правопорушення.

  • Суд цю угоду затвердив і призначив покарання, відповідно до санкції статті, у виді позбавлення права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих і адміністративно-господарських функцій строком на десять років. На користь держави з обвинуваченої стягнуто 1912 гривень процесуальних витрат. На вирок може бути подана апеляційна скарга, – додали у суді.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.