Субота, 24 Лютого
Shadow
Головна » Актуально » » На Хмельниччині перевіряють держзакупівлі

На Хмельниччині перевіряють держзакупівлі

На Хмельниччині перевіряють держзакупівлі

У Хмельницькій обласній військовій адміністрації відбулося чергове засідання робочої групи “Прозорість і підзвітність”. Ця група працює над виявленням та запобіганням недоцільному витрачанню державних коштів. Наразі група здійснює моніторинг 46 закупівель, оголошених громадами, зокрема, їх доцільність та обґрунтованість.

  • Основні завдання діяльності на 2024 рік передбачають охоплення моніторингом та аналізом більшої кількості закупівель, економне використання бюджетних коштів під час закупівлі замовниками товарів, робіт і послуг, особливо продуктів харчування, пального тощо, –зауважив заступник начальника ОВА Володимир Білик.

Окрім того, розглянули питання закупівлі продуктів харчування для закладів охорони здоров’я, освіти та соціального захисту населення (за підсумками моніторингу за IV квартал 2023 року).

  • За результатами роботи аудиторів у поточному періоді відмінено 3 оголошених закупівлі очікуваною вартістю 1,8 мільйона гривень, а також розірвано 6 діючих договорів на загальну суму 2,6 мільйона. Крім того, замовниками Кам’янець-Подільської, Хмельницької та Теофіпольської громад відмінено 5 оголошених закупівель очікуваною вартістю 6,9 мільйона гривень, що в свою чергу дозволило спрямування бюджетні кошти на більш необхідні та критично важливі потреби громад, – додали в ОВА.

Нагадаємо, робоча група “Прозорість та підзвітність” створена у жовтні минулого року для контролю цільового використання коштів, виділених із фонду ліквідації наслідків збройної агресії рф проти України, а також коштів громад. Вона здійснює постійний моніторинг за станом проведення закупівель в області.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.