Субота, 20 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » На Хмельниччині поступово спадає “ковідна хвиля”

На Хмельниччині поступово спадає “ковідна хвиля”

На Хмельниччині поступово спадає “ковідна хвиля”

Станом на сьогодні, 22 лютого, у Хмельницькій області фіксують поступовий спад кількості інфікованих ковідом. За оперативними даними, які оприлюднили у пресслужбі Хмельницької ОДА, станом на 14:00 22 лютого у регіоні підтвердили 533 нових випадків захворювання. З них – 177 у Шепетівському районі.

Водночас, на Хмельниччині 2314 осіб одужало, з них – 502 жителі Шепетівського району. За добу в нашому районі померло 3 людей, а загалом по області смертельних випадків – 9.

Наразі Хмельницька область знаходиться у червоній зоні епіднебезпеки. Тут, при рівні захворюваності менше 75 людей на 100 тисяч населення, нині хворіє 1410, однак коєфіцієнт виявлення випадків інфікування та рівень госпіталізації спадають.

Загалом, в Україні також зменшується рівень госпіталізації. Про це заявив сьогодні міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

Рівень госпіталізацій із COVID-19 в Україні вже нижчий за граничний показник адаптивного карантину у 60 осіб на 100 тисяч населення, а летальність зменшилася у 4 рази – з 2% до 0,5%, – зазначив очільник МОЗ. – І це перша хвиля, коли на найвищих показниках добових випадків було доступно більш, ніж половина ліжкового фонду з можливістю проведення кисневої терапії.

Легший перебіг ковіду в країні, зі слів міністра, став можливий завдяки вакцинації. Це підтверджує український та досвід інших європейських країн.

Завдяки вакцинації понад 50% дорослого населення України, ми зараз спостерігаємо значно нижчі цифри навантаження на систему охорони здоров’я. За даними математичного моделювання, вакцинація в Україні вже врятувала близько 22 тисяч життів. Це означає, що кількість померлих за весь час пандемії вдалося зменшити як мінімум на 17%, – зазначив Віктор Ляшко. – Наша мета – 70% населення, вакцинованих повним курсом, і бустерна доза для всіх, хто цього потребує. Саме це дозволить не застосовувати карантинні обмеження на весняно-літній період. Чим більше нас буде вакцинованих, тим швидше ми зможемо повернутись у допандемічні часи та жити без обмежень.

Також читайте:

В Україні до екстреного медичного застосування допустили ще один препарат проти ковіду

Андрій Нечипорук: як повернутися до активного життя після «ковідного удару»

Для маломобільних жителів Ізяславської ТГ працюватимуть мобільні бригади медиків

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.