Вівторок, 7 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » На Хмельниччині суд визнав електросамокат транспортним засобом та оштрафував його водія за те, що він врізався в «КІА Ceed»

На Хмельниччині суд визнав електросамокат транспортним засобом та оштрафував його водія за те, що він врізався в «КІА Ceed»

На Хмельниччині суд визнав електросамокат транспортним засобом та оштрафував його водія за те, що він врізався в «КІА Ceed»

Напередодні у Хмельницькому водій електросамоката, не врахувавши безпечної дистанції руху, скоїв зіткнення з автомобілем “КІА Ceed”, який рухався у попутному напрямку. Під час ДТП автомобіль отримав механічні пошкодження з матеріальними збитками.

Справу передали до суду. Однак, під час розгляду порушник не з`явився та про причини неявки не повідомив.

На думку суду, факт вчинення порушення правил дорожнього руху, що призвело до дорожньо-транспортної пригоди, підтверджується зібраними доказами. При цьому, суд зауважив, що у Правилах дорожнього руху відсутнє визначення поняття електросамокату або самокату.

Аналізуючи визначення поняття “транспортний засіб”, суд зробив висновок, що електросамокат відповідає поняттю “транспортний засіб”, оскільки призначений для перевезення людей, а водій електросамоката використовував його саме з цією метою, коли здійснив зіткнення з автомобілем, – зазначили у пресслужбі Хмельницького суду.

Окрім штрафу в розмірі 850 грн, порушник заплатить 454 грн судового збору.

Популярні пости