Понеділок, 29 Листопада
Shadow
Головна » Актуально » » На Хмельниччині суд визнав винною у булінгу вчительку фізкультури

На Хмельниччині суд визнав винною у булінгу вчительку фізкультури

На Хмельниччині суд визнав винною у булінгу вчительку фізкультури

Хмельницький міськрайонний суд визнав винною педагогиню фізичної культури Хмельницької СЗОШ №7 у булінгу учнів за частиною 1 статті 173-4 Кодексу про адміністративні правопорушення.

За матеріалами справи, вчителька фізкультури ситематично, з 2019 року, вчиняла психологічне цькування відносно учениці. Зокрема, навесні 2020 року малолітній школярці стало погано на уроці фізичної культури. В дитини піднявся тиск, з’явилася тахікардія, дівчинка зблідла, але при цьому педагогиня проігнорувала її потреби в наданні медичної допомоги, – йдеться у постанові суду від 15 листопада.

У вересні 2021 року вчителька теж порушила свої повноваження, примушуючи восьмикласницю бігати, не зважаючи на її погане самопочуття. Цього ж місяця вчителька вигнала цю ж ученицю з уроку, виштовхала за двері та виражалась на її адресу нецензурними словами, в результаті чого учениця була налякана і почала задихатись.

Згідно з протоколом від 6 жовтня 2021 року, в дівчинки погіршився сон, з’явився стан високої тривожності перед вчителькою фізичної культури. Такими діями вчителька порушила вимоги ст. 28 Конституції України, ч. 2 ст. 28 Конвенції про права дитини, вимоги ст. 53 Закону України «Про освіту», – йдеться в рішенні суду.

Також у ще одному рішенні суду вказано, що ця вчителька від 2019 року навмисно занижувала оцінки школярці, аргументуючи це тим, що вона – “відмінниця”.

Педпрацівниця на судові засідання не з’явилася, хоча була своєчасно та належним чином попереджена про місце та час розгляду справ. Про причини неявки суд не повідомила, – зазначають у міськрайонному суді.

У результаті суд дійшов до висновку, що вина вчительки в булінгу учасника освітнього процесу за вказаних обставин підтверджується низкою доказів, у тому числі, десятки свідків. Відтак, суд наклав на неї стягнення у вигляді 850 гривень штрафу за кожною з двох постанов, а також стягнув на користь держави 454 гривень судового збору.

Популярні пости