Вівторок, 7 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Шепетівчанка Юлія Банкова стане головною редакторкою порталу LIGA.net

Шепетівчанка Юлія Банкова стане головною редакторкою порталу LIGA.net

Шепетівчанка Юлія Банкова стане головною редакторкою порталу LIGA.net

Шепетівчанка Юлія Банкова очолить редакцію порталу LIGA.net, щомісячна аудиторія якого – 7 млн читачів. До виконання своїх обов’язків вона приступить з 1 грудня. Про це повідомили на сайті видання.

Нова головна редакторка LIGA.net має 15 років досвіду в журналістиці. Народилася 10 вересня 1985 року у місті  Шепетівка Хмельницької області. Навчалася у Шепетівській гімназії №3. Під час навчання у Київському національному університеті культури і мистецтв, проходила практику та робила перші авторські матеріали на місцевому ТРК «Лайк ТВ» (м. Шепетівка), тоді – ТРК «Шанс». Здобувала вищу освіту журналіста і залишилася працювати за спеціальністю в Києві.

Очолити професійну редакцію LIGA.net – це велика честь та відповідальність. Останні кілька років я багато працювала над розширенням аудиторії медіа на digital-платформах і над встановленням тісного зв’язку ньюзруму з аудиторією. Слухати свою аудиторію, говорити з нею і давати їй те, що справді має для неї значення, – сьогодні це вирішальне для медіа, яким фактично доводиться конкурувати зі сферою розваг, – ділиться Юлія.

Останні 7 років Юлія Банкова працювала на hromadske журналісткою та редакторкою, а в 2019-2021 рр. очолювала медіа. До того вона працювала на телеканалі TVi (2010-2013), а також на Першому Національному телеканалі (2008-2010, сьогодні – Суспільне).

У моїх планах – зберегти якість журналістики LIGA.net та донести цю цінність до аудиторії. Я бачу LIGA.net прогресивним та сміливим медіа, яке залишається відданим журналістським стандартам і має бездоганну експертизу в темах бізнесу, фінансів, технологій та політики. Експертизу, за яку читачі готові платити, – заявила головна редакторка Юлія Банкова.

Популярні пости