Вівторок, 17 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » На Хмельниччині суд зобов’язав батька сплачувати аліменти повнолітній студентці

На Хмельниччині суд зобов’язав батька сплачувати аліменти повнолітній студентці

На Хмельниччині суд зобов’язав батька сплачувати аліменти повнолітній студентці

На Хмельниччині дівчина звернулася до суду, аби рідний батько сплачував аліменти поки вона не закінчить навчання в університеті. Красилівський районний суд задовольнив позов дівчини та присудив стягнення з чоловіка аліментів в розмірі 2500 гривень щомісячно до закінчення навчання, але не довше досягнення дівчиною 23-х років. Батько не погодився із таким рішенням та оскаржив його в апеляції, але програв.

Після розлучення батьків вона проживає разом із мамою. Батько її життям не цікавиться й після її повноліття відмовився добровільно сплачувати аліменти на утримання у зв`язку з навчанням в інституті, розташованому в іншому місті, – зазначають у пресслужбі Хмельницького апеляційного суду.

Зокрема райсуд мотивував своє рішення тим, що позивачка перебуває на утриманні матері, навчається на денній формі навчання й потребує матеріальної допомоги. Її батько офіційно не працевлаштований, належних та допустимих доказів того, що на його утриманні перебуває матір, у матеріалах справи немає. Чоловік працездатного віку й спроможний сплачувати 2500 гривень аліментів.

Місцевий суд не повною мірою врахував матеріальне становище, те, що на моєму утриманні перебуває матір, а мій заробіток – неофіційний та нестабільний. Тому я просив зменшити розмір призначених аліментів до 1500 гривень, – зазначав відповідач.

Апеляційний суд, з урахуванням встановлених обставин справи, дійшов до висновку про задоволення позову та стягнення на користь позивачки аліментів з відповідача саме в розмірі 2500 гривень. Відтак, колегія суддів апеляційного суду залишила без змін рішення суду першої інстанції, а скаргу відповідача – без задоволення.

Також читайте:

На Шепетівщині жінка доводила своє материнство в суді

Кричав, погрожував та вибив лопатою вікно: домашній кривдник з Ізяславщини постане перед судом

Не знав, що відмова від проходження перевірки на стан сп’яніння – правопорушення: славутчанин апелював судове рішення

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.