Субота, 13 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » На Хмельниччині в межах “луганського проєкту” переселенці вирощуватимуть гриби

На Хмельниччині в межах “луганського проєкту” переселенці вирощуватимуть гриби

На Хмельниччині в межах “луганського проєкту” переселенці вирощуватимуть гриби

На Хмельниччині переселенці з Луганщини та інших регіонів України розпочнуть працювати на грибній фермі, яку обладнали у ВПО-хабі в селі Ружичанка. Про підготовку першої групи фахівців-грибоводів розповіли у Луганській ОДА.

Проєкт реалізується Луганською облдержадміністрацією спільно з Програмою розвитку ООН та Європейським Союзом, за участі громадської організації «Люди миру і праці» у рамках Регіональної цільової програми сприяння розвитку громадянського суспільства у Луганській області у 2022-2026 роках, – зазначили в Луганській ОДА.

Навчальні курси з виробництва агропродукції на базі хабу для ВПО у селі Ружичанка Хмельницької області тривали чотири дні. Теоретичні та практичні заняття із вирощування, зберігання та фасування грибів провів директор «ІА УМДІС» Максим Єнченко.

Наразі тут, у хабі, завершується обладнання приміщення для безпосереднього вирощування грибів. Уже змонтовані стелажі, завезені контейнери з субстратом та міцелієм, системи контролю стану повітря, його кондиціонування та вентиляції. У подальшому ці потужності використовуватимуться з метою підготовки співробітників для подібних виробництв. Зокрема планується вирощувати гриби для їхньої подальшої переробки та реалізації у торговельних мережах Хмельниччини, – йдеться у повідомленні Луганської ОДА.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.