П’ятниця, 23 Лютого
Shadow
Головна » Актуально » » На Хмельниччині відбувся розгляд заявок на бюджетну підтримку для розвитку агропромислового комплексу на 2023-2027 роки

На Хмельниччині відбувся розгляд заявок на бюджетну підтримку для розвитку агропромислового комплексу на 2023-2027 роки

На Хмельниччині відбувся розгляд заявок на бюджетну підтримку для розвитку агропромислового комплексу на 2023-2027 роки

Напередодні в управлінні розвитку агропромислового комплексу та земельних відносин Хмельницької ОВА відбулося третє та завершальне цьогорічне засідання комісії щодо надання бюджетної підтримки з обласного бюджету суб’єктам господарювання за Програмою розвитку агропромислового комплексу Хмельницької області на 2023-2027 роки.

На засідання комісії була подана 51 заявка: 16 заявок – на часткову компенсацію вартості за придбані установки індивідуального доїння; 5 заявок – на часткову компенсацію вартості придбаної с/г техніки та обладнання, технологічного обладнання для виробництва та переробки с/г продукції; 30 заявок – на дотацію за утримання телиць у віці з 12 до 18 місяців, – зазначив заступник начальника обласної військової адміністрації Володимир Білик.

Комісія погодила відшкодування вартості придбаних установок індивідуального доїння та придбаної сільськогосподарської техніки та обладнання в розмірі 50% від вартості, але не більше, ніж 150 тисяч гривень на один суб’єкт господарювання, а також 3 тисячі за телицю віком з 12 до 18 місяців. Загалом сума до відшкодування становить 657,1 тисяч гривень.

За результатами трьох засідань комісії, було розглянуто 288 заяв на загальну суму відшкодування майже 4 млн гривень. Прийом заявок по Програмі в 2023 році закінчився, – додали в Хмельницькій ОВА.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.