Четвер, 30 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » На Хмельниччині відкрили новий залізничний маршрут “Шепетівка – Кам’янець-Подільський”

На Хмельниччині відкрили новий залізничний маршрут “Шепетівка – Кам’янець-Подільський”

На Хмельниччині відкрили новий залізничний маршрут “Шепетівка – Кам’янець-Подільський”

30 серпня відбулось тестове випробування рейкового автобусу, що курсуватиме маршрутом від Шепетівки до Кам’янця-Подільського.

Під час випробовування транспорту були присутні голова Хмельницької облдержадміністрації Сергій Гамалій, виконавчий директор регіональної філії «Південно-Західна залізниця» Артем Миронович, народний депутат України Сергій Мандзій, керівники територіальної громад, РДА, представники ЗМІ.

Потяг ремонтували два місяці і вже зараз ми бачимо комфортабельні вагони зі зручними пасажирськими місцями, сучасними санвузлами та системою вентиляції. Загалом у рейковому автобусі передбачено 222 посадкових місця, завдяки чому він може забезпечити перевезення усіх охочих від станції Шепетівка до станції Кам’янець-Подільський, – зазначив Артем Миронович.

Ця подія стала можливою завдяки ініціативі голови ОДА Сергія Гамалія та народних депутатів від фракції «Слуга народу». Передували цьому перемовини з керівництвом Південно-Західної залізниці та підписання Меморандуму про співробітництво у сфері залізничного транспорту, який підтримали голови 14 територіальних громад, територією яких курсуватиме потяг, – йдеться на офіційному сайті Хмельницької обласної державної адміністрації.

Зокрема, в Меморандумі йшлося щодо зменшення податків на землю, який має сплачувати АТ «Укрзалізниця» на шляху прямування цього потягу. В результаті такого перерозподілу коштів вдалося відремонтувати потяг для маршруту, який був без ремонту декілька років.

Це перший, але переконаний, що не останній проєкт, який дозволить покращити якість надання послуг пасажирам в приміському сполученні, розвинути такі пасажирські перевезення і збільшити їх обсяги на Хмельниччині. У тісній співпраці облдержадміністрації, народних депутатів та керівників місцевого самоврядування ми зможемо реалізувати не один такий проєкт та об’єднати Хмельниччину зі сходу на захід, – наголосив Сергій Гамалій.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.