Середа, 8 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Юні білогірські футболісти змагалися за першість на Всеукраїнському турнірі з міні-футболу

27-29 серпня в смт. Сатанів Городоцького району Хмельницької області відбувався Всеукраїнський турнір з міні-футболу «Sataniv Summer Cup 2021». У ньому взяла участь команда Білогірської ДЮСШ (юні футболісти 2012-2013 років народження).

Учасниками турніру були: Білогірська ДЮСШ, ФК «StsrBalls» 1 (м. Хмельницький), ФК «Юніор» (Вапнярка), ФК Поділля (м. Хмельницький), ФК «Viva Cup» (м. Хмельницький), ФК «StsrBalls» 2 ( м. Хмельницький), ДЮСШ Сатанів, ФК «Юніор» 2 (Вапнярка).

Змагання з міні-футболу проводив Футбольний Клуб «VIVA CUP-Хмельницький». І вперше Всеукраїнський турнір відбувся у Сатанові, — розповідає Вадим Пунда, начальник відділу освіти, молоді та спорту Сатанівської селищної ради.

Команди були розподілені на дві групи та грали за «коловою» системою.

Юні футболісти Білогірської ДЮСШ у своїй групі перемогли команду ФК «StsrBalls» 1 (м. Хмельницький) з рахунком 9:3. Також вони обіграли команду ФК «Юніор» 2 (Вапнярка) з рахунком 7:3 та команду ФК Поділля (м. Хмельницький) з рахунком 6:4. В результаті футболісти Білогірської ДЮСШ стали беззаперечними лідерами групи.

У фінальній грі команда Білогірської ДЮСШ змагалася з командою ФК «Viva Cup» (м. Хмельницький). У підсумку перемогли футболісти ФК «Viva Cup», а команда Білогірської ДЮСШ стала срібним призером турніру.