Неділя, 14 Липня
Shadow
Головна » Актуально » » На Хмельниччині виявили майже півтори тисячі наркозлочинів

На Хмельниччині виявили майже півтори тисячі наркозлочинів

На Хмельниччині виявили майже півтори тисячі наркозлочинів

4 виявлених нарколабораторії, три викритих організованих злочинних групи, 14 кг вилучених небезпечних психотропних наркотиків, 438 наркоділків опинились на лаві підсудних — це далеко не весь перелік результатів боротьби з наркозлочинністю у Хмельницькій області за поточний рік.

  • Майже півтори тисячі наркозлочинів, вчинених на території Хмельниччини, виявили у 2023 році працівники поліції області. Серед них — і 383 факти незаконного збуту наркотичних речовин через інтернет, відзвітував заступник начальника ГУНП в Хмельницькій області начальник кримінальної поліції Андрій Чайковський.

В усіх випадках були відкриті кримінальні провадження, за результатами досудового розслідування яких повідомлення про підозру вручено 438 особам.

  • Слід зазначити, що із усіх зареєстрованих кримінальних проваджень, 1 064 пов’язані зі збутом наркотиків. За фактами використання коштів, здобутих від незаконного обігу наркотиків (ст. 306 Кримінального кодексу України), зареєстровано 3 кримінальних провадження, і по всіх повідомлено підозри, — розповідає полковник поліції.

Також правоохоронці виявили 4 нарколабораторії, за організацію яких семи особам повідомлено підозри.

  • За створення та утримання наркопритонів перед судом, завдяки зусиллям поліцейських, постануть четверо підозрюваних. Ще 5 зловмисників відповідатимуть перед законом за незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання прекурсорів, – додали в управлінні.

Особливих зусиль у поточному році працівники ГУНП в Хмельницькій області доклали до припинення діяльності трьох організованих злочинних груп, у складі яких діяли 9 осіб. Наразі всі три кримінальні провадження щодо діяльності ОЗГ вже направлені на розгляд суду.

Популярні пости