П’ятниця, 1 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » У Крупецькій ТГ надаватимуть допомогу хворим з хронічною нирковою недостатністю

У Крупецькій ТГ надаватимуть допомогу хворим з хронічною нирковою недостатністю

У Крупецькій ТГ надаватимуть допомогу хворим з хронічною нирковою недостатністю

Додаткові соціальні гарантії: хворим з хронічною нирковою недостатністю, що проходять гемодіаліз у Крупецькій громаді, надаватимуть допомогу.

Програму надання матеріальної допомоги хворим з хронічною нирковою недостатністю, які проживають на території Крупецької сільської ради та отримують програмний гемодіаліз на 2024 рік, депутати громади прийняли на крайньому сесійному засіданні, що відбулося 22 грудня.

Відповідно до цієї програми, у межах можливості бюджету, хворим з хронічною нирковою недостатністю, що отримують курси програмного гемодіалізу, відшкодовуватимуть вартість проїзду до Комунального підприємства «Славутська міська лікарня ім. Ф. М. Михайлова».

На даний час у Крупецькій сільській територіальній громаді налічується 1 людина з хронічною нирковою недостатністю, яка отримує курс програмного гемодіалізу. Вона отримує пенсію по інвалідності, але це не забезпечує в повній мірі її матеріальні потреби. Вона весь час потерпає через свій стан здоров’я, обділена можливістю сприймати світ в усіх напрямках та забезпечити собі повноцінне життя у суспільстві, що значною мірою позначається як на моральній, так і матеріальній сторонах її життя.

Хворим, що потребують такої допомоги, слід звернутися до сільської ради із заявою. До неї (одноразово) додати наступні документи:

  • довідку (копію посвідчення) про групу інвалідності;
  • письмову заяву із зазначенням способу виплати коштів;
  • копію паспорта громадянина України;
  • копію довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків;
  • номер особового рахунку, відкритий в установі банку.

Щомісячно до 5 числа, наступного за звітним, надавати довідку про отримання програмного гемодіалізу із зазначенням кількості процедур за звітний місяць. А також повідомляти про зміни обставин, що впливають на виплати.

Призначення допомоги проводиться один раз на місяць. Відділ бухгалтерського обліку проводить призначення допомоги, на підставі поданих документів, складає відомості та списки на виплату. Виплата коштів проводиться шляхом перерахування на особистий рахунок хворого, відкритий у банківській установі не пізніше 10 числа наступного за звітним, про що зазначається у заяві. Виплата проводиться безпосередньо хворому або уповноваженій ним особі за довіреністю, що оформлена в установленому порядку.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.