Понеділок, 8 Серпня
Shadow
Головна » Актуально » » На Хмельниччині вилучають з обігу небезпечні італійські йогурти

На Хмельниччині вилучають з обігу небезпечні італійські йогурти

На Хмельниччині вилучають з обігу небезпечні італійські йогурти

Головне управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області попереджає про вилучення з обігу італійських йогуртів, які містять наднормову кількість харчової добавки.

Відомство з системи швидкого оповіщення отримало повідомлення щодо вилучення йогуртів італійського виробника «Granarolo SpA, Vernate», які містять камедь рожкового дерева, що перевищує максимально допустимі рівні залишку для оксиду етилену. Ця продукція експортувалась до України з місцем доставки ТОВ «Дистрибуційна-логістична компанія «Пілот» у Харкові, – йдеться в інформації Держпродспоживслужби.

Камедь рожкового дерева – це харчова добавка Е410, яку виготовляють із бобів теплолюбного рожкового дерева (вид акації цератонія стручкова). Воно росте в Середземноморському регіоні. Добавку використовують як згущувач в харчовій промисловості.

– Якщо оператор ринку має підстави вважати, що харчові продукти не відповідають вимогам безпечності, то він негайно повинен розпочати процедуру їх вилучення з обігу та повідомити Управління, – зазначають у Головному управлінні Держпродспоживслужби в Хмельницькій області.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.