Понеділок, 26 Вересня
Shadow
Головна » Актуально » » У Шепетівському водоканалі пояснили чому з кранів може текти блакитна вода

У Шепетівському водоканалі пояснили чому з кранів може текти блакитна вода

У Шепетівському водоканалі пояснили чому з кранів може текти блакитна вода

Скаргу на блакитну воду зі свого крану разом із фото цієї речовини розмістили в одній із місцевих фейсбук-груп. У Водоканалі пояснюють – не фабували воду. Відповідне звернення до громади опублікували сьогодні на офіційному сайті комунального підприємства.

Шепетівкаводоканал не використовує жодних реагентів для очищення води, які могли б потенційно зафарбовувати воду. Ми навпаки проводимо знезалізнення води, аби очистити її від запаху та металевого забарвлення, – коментує завідувачка лабораторії Шепетівкаводоканалу Ольга Швець.

На підприємстві говорять, що найпоширенішою причиною може бути використання вашими сусідами спеціальних засобів у зливних бачках, аби дезинфікувати, ароматизувати та підсинити воду для зливу.

За відсутності або зношеності зворотнього клапану у квартирі, під час припинення водопостачання, воду із бачків “втягує” назад у загальну мережу. І потім, коли постачання відновлене, вода, в тому числі і підфарбована, йде в труби.

– Під час встановлення лічильників в абонентів Шепетівкаводоканалу, ми категорично не приймаємо повірку тих, де відсутній зворотний клапан. Але є такі випадки, коли з часом ці клапани пошкоджуються і можуть западати. Не виключаємо також варіанти, що існують квартири без повірених лічильників. Оскільки, в Шепетівці є 13 тис. абонентів із засобами обліку спожитої води. При цьому для оглядів та повірки лічильників маємо лише одного працівника. Навіть впродовж року перевірити всі лічильники не реально, – пояснює начальник відділу збуту Шепетівкаводоканалу Сергій Пирожок.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.