Неділя, 5 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » На Хмельниччині збільшується кількість хворих на СOVID-19 серед вакцинованих: що на це впливає

На Хмельниччині збільшується кількість хворих на СOVID-19 серед вакцинованих: що на це впливає

На Хмельниччині збільшується кількість хворих на СOVID-19 серед вакцинованих: що на це впливає

На Хмельниччині все частіше трапляються випадки захворювання на СOVID-19 серед мешканців, які мають антиковідне щеплення від цієї недуги. Як пояснив директор Департаменту охорони здоров’я Хмельницької ОДА Олександр Завроцький, статистику «псують» власники підроблених COVID-сертифікатів. Наразі правоохоронці з’ясовують обставини їх отримання на Хмельниччині і причетність до цього медичних працівників.

Зокрема, відповідаючи на питання, чи відсторонені від роботи медики, яких спіймали на підробці сертифікатів, посадовець зауважив, що відкупитися від хвороби неможливо. На жаль, вона вражає всі верстви населення.

 Сьогодні відповідні служби моніторять цю ситуацію, ведуться розслідування щодо медиків, які виписували не тільки підроблені ковід-сертифікати, а й видають довідки про протипоказання щодо вакцинації. Це теж злочин. Зокрема,  категорія осіб, які підробили сертифікат підвищує відсоток хворих на COVID-19 серед щеплених, – сказав очільник профільного Департаменту.

Посадовець додав, що в Хмельницькій області наявна достатня кількість чотирьох видів вакцини: «Pfizer» (61 тисяча доз), «CoronaVac» (63 тисячі доз), «AstraZeneca» (19,5 тисяч доз), «Moderna» (майже 20 тисяч доз). За інформацією МОЗ, Україна найближчим часом очікує надходження додаткових партій вакцин.

Нагадаємо, що на попередньому брифінгу щодо «ковідної» ситуації в регіоні перший заступник голови ОДА Сергій Тюрін сказав, що наразі відомо про 7 кримінальних проваджень, відкритих в області за фактами підробки документів про вакцинацію (по Україні близько 800 – ред). Інформація, в яких саме медзакладах підробляли COVID-сертифікати та чи відсторонені від роботи причетні медики, є таємницею слідства. Про це, за словами Сергія Тюріна, можна буде говорити після завершення розслідування та передачі справ до суду.

Популярні пости