Четвер, 30 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » На Хмельниччину насувається циклон: служба автомобільних доріг закликає мешканців бути обережними

На Хмельниччину насувається циклон: служба автомобільних доріг закликає мешканців бути обережними

На Хмельниччину насувається циклон: служба автомобільних доріг закликає мешканців бути обережними

Цього року на Хмельниччині зима прийшла вчасно за календарем – першого грудня випав перший сніг. Синоптики та дорожники закликають жителів Хмельниччини бути обережними на дорогах, оскільки передбачається ускладнення погодних умов.

У зв’язку з просуванням циклону по території Хмельницької області та випаданням снігових опадів, підрядні дорожні організації повідомлені про необхідність вжиття заходів щодо недопущення утворення снігового накату на автодорогах та застосування, за потреби, превентивної обробки покриття доріг піщано-соляними сумішами, – зауважили у службі автомобільних доріг.

Також працівники служби звертаються до водіїв та водійок з проханням поступатися дорогою спецтехніці, а пішоходів – бути уважними та обережними на автошляхах і зважати на те, що в ускладнених погодних умовах автомобіль не завжди може зупинитися швидко та повністю.

– Керуючи транспортними засобами за складних погодних умов, будьте особливо уважними та обережними, чітко дотримуйтесь вимог Правил дорожнього руху, обирайте безпечну швидкість та дистанцію руху. Уникайте різкого гальмування та ризикованого маневрування, – закликали шляховики водіїв.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.