Субота, 9 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » На підтримку ЗСУ: понад 60 мільйонів гривень власних коштів перерахували атомники ХАЕС

На підтримку ЗСУ: понад 60 мільйонів гривень власних коштів перерахували атомники ХАЕС

На підтримку ЗСУ: понад 60 мільйонів гривень власних коштів перерахували атомники ХАЕС

В Україні триває збір коштів на підтримку війська. Крім благодійних фондів, люди переказують кошти на спеціальних рахунок для допомоги армії та рахунок Міністерства соціальної політики для гуманітарних потреб.

Загалом, за інформацією НБУ, з моменту відкриття рахунку до 8 червня туди зарарахували понад 17 мільярдів гривень.

– Усього з дня відкриття спецрахунку на нього було перераховано понад 17,2 млрд грн в еквіваленті. Зокрема 5,3 млрд грн в еквіваленті надійшло з-за кордону в іноземній валюті (долари США, євро, фунти, канадські долари, китайські женьміньбі, японські єни, швейцарські франки, польські злоті, австралійські долари).Серед підприємств з України, що долучились до збору, – команда працівників Хмельницької АЕС. Як повідомляють у пресслужбі атомки, від початку повномасштабної війни перерахували понад 60 мільйонів гривень:

– Це власні кошти працівників ХАЕС, щонайменше – одноденна зарплата щомісяця, але є й значно більші суми, які наші колеги регулярно віддають на потреби ЗСУ. Збір коштів – добровільний. Усі свідомі того, що ця частина підтримки Збройних сил України є дуже важливою. Кошти кілька разів протягом місяця спрямовуються на спеціальний мультивалютний рахунок, який відкрив НБУ для допомоги армії. Кошти з цього рахунку контролюються державою та йдуть лише на цільові потреби. Кожен громадянин може самостійно зробити свій фінансовий внесок у перемогу.

Аби підтримати армію або гуманітарний вектор України, можна переказати кошти за рахунком:

Рахунок НБУ

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.