Вівторок, 6 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » На постійне чергування в угіддях “Ізяславського лісгоспу” заступив новий пожежний модуль

На постійне чергування в угіддях “Ізяславського лісгоспу” заступив новий пожежний модуль

На постійне чергування в угіддях “Ізяславського лісгоспу” заступив новий пожежний модуль

У ДП «Ізяславський лісгосп» розширили парк спецтехніки. Придбали новий пожежний модуль. Як пояснюють лісівники, засоби для локалізації та недопущення поширення вогню – вкрай необхідні їм у захисті лісу.

Лісові масиви нашого лісового господарства розкинулися на значній площі. У разі виникнення стихії лік йде не на хвилини, а на секунди. На випробуваннях пожежний модуль довів свою необхідність та ефективність, – прокоментував Віталій Рожков, інженер з охорони та захисту лісів ДП «Ізяславський лісгосп».

Придбаний пожежний модуль на базі автомобіля Mitsubishi L 200 оснащений ємністю для води об’ємом 500 літрів, мотопомпою високого тиску, пожежним рукавом довжиною 50 метрів та котушкою для його компактного зберігання.

– Така малогабаритна і, водночас, високопрохідна пожежна техніка вкрай необхідна для наших лісівників. Ефективне використання пожежного модуля дозволяє оперативно доставити рідину для протистояння стихії у віддалені та важкодоступні ділянки лісу і там утримувати поширення вогню до прибуття основних сил та засобів, подаючи воду як з основного резервуару, так і з зовнішніх джерел, – додають лісівники.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.