Четвер, 8 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » На що найбільше витрачають грошей жителі Хмельниччини

На що найбільше витрачають грошей жителі Хмельниччини

На що найбільше витрачають грошей жителі Хмельниччини

У Головному управлінні статистики у Хмельницькій області підготували цікаві цифри, які показують, на що жителя витрачають гроші та звідки їх беруть.

Отже, на купівлю продуктів харчування та безалкогольних напоїв громадяни витрачають приблизно 44,2% всіх своїх доходів. Комунальні послуги (житло, вода, електроенергія, газ тощо) становлять ще 12,6% від усіх витрат.

На одяг та взуття, а також транспорт, припадає ще майже по 6%; на зв’язок – 3%. На алкогольні напої та тютюнові вироби – 0,8% та 2,8% відповідно, що є суттєво менше, ніж в інших країнах. На охорону здоров’я сім’ї Хмельниччини витрачають приблизно 4% своїх коштів. Це трішки більше, ніж на шкідливі звички. На освіту, відпочинок і культуру громадяни Хмельниччини витрачають приблизно по 1% відсотку.

Джерела грошових надходжень мешканців області суттєво відрізняються залежно від місця проживання. Так, у містах основою доходів родини є оплата праці – 65%, 15% – доходи від підприємницької діяльності та самозайнятості, 11,7% – пенсії.

У сільській місцевості в доходах домогосподарств значно вища частка пенсій – 30,1%, натомість оплата праці становить лише 34,1%. Також у структурі наповнення сільських гаманців є прибуток, не притаманний містянам, – від продажу сільгосппродукції – 13,2%.

Якщо говорити про середню подільську родину, то вона складається з 2,63 осіб, при цьому в місті родини більші – 2,76, а в селі – 2,49 особи. З сімей з дітьми більшість (73,8%) мають лише одного нащадка, а 26,0% – двох. Трійко та більше дітлахів виховують лише 0,2% родин краю. 

Також ми раніше писали: Ще чотири села Білогірщини охоронятимуть поліцейські громади.

Тріо з амфетаміном: у сусідньому з Шепетівським районі викрили наркобізнес.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.