Неділя, 26 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » На Шепетівщині двоє мешканців потрапили «на гачок» шахраїв та втратили понад 28 000 гривень

На Шепетівщині двоє мешканців потрапили «на гачок» шахраїв та втратили понад 28 000 гривень

На Шепетівщині двоє мешканців потрапили «на гачок» шахраїв та втратили понад 28 000 гривень

До поліції Шепетівщини звернулось двоє потерпілих, яких псевдобанкіри та псевдопродавці ошукали на 28 з половиною тисяч гривень.

– Днями до жительки м. Ізяслав зателефонував невідомий, який представився працівником банку. Під приводом недопущення несанкціонованого зняття коштів з картки він дізнався персональні дані, після чого з рахунку потерпілої зникло 24 тисячі гривень, – розповідають у поліції.

Ще одна потерпіла – жителька м. Нетішин. Дівчина мала намір придбати кушетку в інтернеті.

Вона натрапила на оголошення про продаж потрібного товару, зв’язалась з продавцем, той попросив заплатити 4500 гривень. Після того, як потерпіла переказала вказану суму, зв’язок з продавцем зник. Відповідно, дівчина не отримала товар та втратила чималі кошти, – додали в установі.

За обома фактами дізнавачі Шепетівського районного управління поліції розпочали кримінальні провадження та встановлюють усі обставини подій.

– Ми закликаємо громадян не втрачати пильність, берегти свої заощадження, нікому не повідомляти свої персональні дані та не здійснювати передоплати за товар, – наголошують поліцейські.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.