Неділя, 14 Липня
Shadow
Головна » Актуально » » На Шепетівщині продовжують боротися з негодою: чи будемо сьогодні зі світлом

На Шепетівщині продовжують боротися з негодою: чи будемо сьогодні зі світлом

На Шепетівщині продовжують боротися з негодою: чи будемо сьогодні зі світлом

На 14 січня НЕК «Укренерго» не обмежує споживання електричної енергії у нічні години. На решту часу, тобто з 07:00 до 23:00, доведена величина навантаження залишилася без змін.

Отже, відключення відбуватимуться згідно з Графіком погодинних відключень https://cutt.ly/e2Zpv84. Проте вдень ймовірно достатньо буде відключень однієї черги, в години ж пікового навантаження (вранішні та вечірні) відключення відбуватимуться одночасно за двома чергами, – зазначили в АТ «Хмельницькобленерго».

Також сьогодні енергетики продовжуватимуть усувати наслідки пошкоджень повітряних ліній 10/0,4 кВ. На жаль, погодні умови не поліпшуються, ожеледь продовжує утворюватися. Це значно ускладнює аварійно-відновлювальні роботи та спричиняє нові пошкодження.

Будь ласка, поставтеся з розуміння до можливих похибок дотримання Графіка погодинних відключень та аварійних відключень, спричинених ожеледдю. Бригади роблять все можливе для найшвидшого відновлення розподілу електричної енергії та дотримання Графіка, – додають енергетики.

Популярні пости