Неділя, 3 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » Перший візит до стоматолога: шепетівські медики розповіли як підготувати дитину

Перший візит до стоматолога: шепетівські медики розповіли як підготувати дитину

Перший візит до стоматолога: шепетівські медики розповіли як підготувати дитину

Зі страхом стоматологів живе більшість нашого покоління. Характерний звук та специфічний запах медикаментів зі стоматологічного кабінету і досі викликає у декого із нас страхітливі мурашки.

Все ж, сьогодні, коли йдеться про превентивне лікування багатьох хвороб, ми хочемо, аби наші діти були свідомі та відповідальні щодо свого здоров’я.

Тож, як підготувати дитину до найважливішого – першого в її житті візиту до стоматолога – розповіли медики “Фенікс-Дент”.

Лікарі наголошують, що перший візит до стоматолога для малечі має бути вчасним. Зробити це слід, коли прикус тільки формується, – у віці до трьох років, наголошує ортодонтка Діана Костюк.

Вчасна діагностика неправильного прикусу врятує вашій дитині не лише естетику посмішки, а й загальне здоров’я у майбутньому, – пояснює пані Діана.

Якщо привести дитину до лікаря, як йдеться у лікувальних протоколах, із появою у неї перших молочних зубів, то ви будете впевнені у їх здоров’ї, а дитина, зростаючи, сприйматиме такі регулярні візити за належне.

Якщо ж перший прийом відбувається у вже свідомому для дитини віці, її слід підготувати, радить лікарка Надія Августінова.

– Коли дитина вперше приходить до стоматолога, вона має декілька тривог: це і страх перед невідомим, і страх болю, – пояснює лікарка Надія Августінова. – Тому роль батьків у тому, аби заохотити малечу до візиту – значна. Не варто вживати образ лікаря, як покарання чи залякування. Краще позиціонувати лікаря з точки зору помічника і друга для дитини. Говорячи з дитиною, наголошуйте на тому, що йдете перевірити зубки, аби вони не хворіли. Ми ж, як медики, зі своєї сторони робимо все, аби дитині було комфортно, спокійно та безпечно.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.