Субота, 23 Жовтня
Shadow
Головна » Актуально » » На Шепетівщині стартує поліцейський проєкт «Безпечний будинок»

На Шепетівщині стартує поліцейський проєкт «Безпечний будинок»

На Шепетівщині стартує поліцейський проєкт «Безпечний будинок»

На Шепетівщині поліцейські активно залучають мешканців багатоповерхівок до проєкту «Безпечний будинок», який полягає у спільній роботі правоохоронців та об’єднань співвласників багатоквартирних будинків задля їх безпеки.

Наразі проєкт «Безпечний будинок» тільки впроваджується на території Шепетівського району. Сподіватимемось на його успішну реалізацію, адже значно легше витратити зусилля на попередження злочинів у громадських місцях, ніж на їх розкриття, – коментує Сергій Гнатюк, начальник сектору дільничних офіцерів поліції відділу превенції Шепетівського РУП.

Зокрема, під час зустрічей з головами ОСББ, які знаходяться на території міста Шепетівка, поліціанти розповідали про загальну концепцію безпеки, що розробляється правоохоронцями для мешканців кожного окремого багатоповерхового будинку.

Така концепція включає декілька етапів: обстеження будівлі та прилеглої території, визначення найбільш вразливих місць, блокування вільного доступу сторонніх осіб, обладнання інженерно-технічними засобами охорони та відеоспостереженням. При цьому, враховуються індивідуальні властивості кожної окремої будівлі, – додає Сергій Гнатюк.

Популярні пости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.