Субота, 23 Жовтня
Shadow
Головна » Актуально » » Шепетівка тепер буде з рибою

Шепетівка тепер буде з рибою

Шепетівка тепер буде з рибою

24 вересня відбувається зарибнення водойми, що розташована поблизу Шепетівської цукроварні. За справу взялися ГО “Рибалки Шепетівщини”, які давно виношували ідею створити затишне місце для дозвілля шепетівських сімей.

Ставок використовувався раніше з різною метою. Зараз, зі зміною власників, вона – декоративно-ландшафтна.

Нагадаємо, Група компаній A`SPIK Group, керівництво ПрАТ «Шепетівський цукровий комбінат» та депутатська фракція «Наш край» Шепетівської міської ради ще навесні виявили готовність підтримати звернення ГО “Рибалки Шепетівщини” щодо закупівлі риби-малька для міської водойми поряд з цукроварнею. В цілому, цукровики виділили 30 000 гривень на реалізацію проєкту. Члени громадської організації також взяли посильну участь.

Завдяки спільним зусиллям та допомозі фінансових партнерів ми закупили в Старокостянтинові майже тонну коропа, сазана та дзеркального коропа. Сьогодні теж плануємо довезти ще тонну. Зарибок наразі має 250 – 500 г ваги, на весну підросте до 600-700 г, а на літо – до кілограма. Вся риба здорова, – коментує Максим Юрійович Пипич, заступник голови ГО «Рибалки Шепетівщини».

Наступного року громадські активісти теж планують продовжити зарибнення новими видами риб (лящем). За їх словами, таким чином вони урізноманітнять фауну місцевої водойми.

Ми підтримали хорошу ідею і зацікавлені, щоб мікрорайон цукрового був не лише економічно вигідним, а й дав можливість жителям з користю та цікаво проводити вихідні. Співпраця громадських активістів з соціально відповідальним бізнесом приносить гарні плоди, – коментує Віталій Петрович Смілянець, перший заступник генерального директора Групи компаній “A’SPIK Group”.

Популярні пости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.