Вівторок, 25 Січня
Shadow
Головна » Актуально » » На Шепетівщині з понеділка почне роботу громадський транспорт

На Шепетівщині з понеділка почне роботу громадський транспорт

На Шепетівщині з понеділка почне роботу громадський транспорт

Під головуванням першого заступника голови ОДА Сергія Тюріна 15 квітня відбулось засідання комісії з питань ТЕБ і НС. Чиновники вирішили відновити роботу громадського транспорту.

Сергій Тюрін зазначив, що в області та районах ситуація із захворюваністю на коронавірус залишається напруженою. Наразі діють серйозні карантинні обмеження, а область залишається у «червоній зоні».

Зважаючи на численні звернення мешканців області, скарги на нелегальні пасажирські перевезення, складнощі з доїздом працівників критичної інфраструктури до роботи, членам комісії пропонується дозволити перевезення пасажирів перевізниками з встановленням певних обмежень.

Вже з понеділка, 19 квітня, пасажирські перевезення відновлять. Також з жорсткими обмеженнями розпочне стабільно працювати громадський транспорт. Наприклад, дозволено перевозити пасажирів тільки в тій кількості, скільки є сидячих місць, які передбачені технічною характеристикою транспортного засобу.  

Водії мають бути забезпечені засобами індивідуального захисту. За це відповідальність несе перевізник. Усі пасажири мають бути також у таких засобах.

У місцях масового перебування людей, включаючи засоби громадського транспорту, необхідно буде проводити регулярну дезінфекцію.

Рішення комісії діятимуть весь період карантину.

Також раніше ми повідомляли, що Шепетівщина попала під нове карантинне зонування, у якій зоні опинилась Шепетівка.

Популярні пости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.