Понеділок, 24 Січня
Shadow
Головна » Актуально » » У жителя Шепетівки вилучили авто та присудили 34 000 гривень штрафу

У жителя Шепетівки вилучили авто та присудили 34 000 гривень штрафу

У жителя Шепетівки вилучили авто та присудили 34 000 гривень штрафу

У Шепетівці суд визнав винним в адміністративному правопорушенні жителя міста, який повторно протягом року керував транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння. Водій сплатить великий штраф. Також у нього вилучили авто майже на 4 роки.

Постановою Шепетівського міськрайонного суду Хмельницької області жителя Шепетівського району визнано винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення, та накладено на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 2000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 34 000 гривень, з оплатним вилученням транспортного засобу.

Автомобіль марки «ВАЗ-2104» вилучилил на 3 роки 11 місяців та 14 днів. Окрім того, правопорушник сплатить судовий збір у розмірі 454 грн.

Згідно з постановою суду, 26 березня 2021 року, близько 01 год 35 хв,  громадянин П. у м. Шепетівка повторно протягом року керував автомобілем «ВАЗ 2104» у стані алкогольного сп’яніння. Це встановлено за допомогою спеціального технічного засобу, дозволеного Міністерством охорони здоров’я України «DRAGER ALCOTEST 6810» в присутності свідка,  в  якому  зазначено,  що  в  П.  виявлено вміст алкоголю 1,76%, чим порушив п. 2.9 (а) ПДР України, вчинивши адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 130 КУпАП.

Під час судового засідання правопорушник визнав свою вину. Враховуючи те, що з дня набрання законної сили постанови Шепетівського міськрайонного суду Хмельницької області від 24 лютого 2021 року про притягнення громадянина П. до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 130 КУпАП пройшло 16 днів і останній вчинив правопорушення повторно, на шлях виправлення не став, а також враховуючи виявлений ступінь тяжкості стану алкогольного сп’яніння у водія, суддя дійшов висновку накласти адміністративне стягнення, передбачене санкцією ч. 2 ст. 130 КУпАП.

Поки постанова не набрала законної сили. Порушник може оскаржити її у Хмельницькому адміністративному суді.  

Також ми раніше писали про те, що на Ізяславщині затримали зловмисника, який палив суху траву.

Популярні пости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.