Четвер, 13 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » На Шепетівщині за неналежний догляд за дітьми батьки платитимуть штраф

На Шепетівщині за неналежний догляд за дітьми батьки платитимуть штраф

На Шепетівщині за неналежний догляд за дітьми батьки платитимуть штраф

З метою захисту неповнолітніх і забезпечення їхнього права на проживання у належних умовах, поліцейські офіцери громад спільно з інспекторами ювенальної превенції Шепетівського району відвідують сім’ї, які опинилися у складних життєвих обставинах. Рейди організовуються спільно з працівниками соціальних служб та служби у справах дітей.

Такі виїзди допомагають попереджувати негативні явища в родинах. Поліцейські звертають увагу на зовнішній вигляд неповнолітніх та умови, у яких вони виховуються.

Під час таких заходів правоохоронці проводять профілактичні бесіди виховного характеру та перевіряють чи виконують батьки належним чином свої обов’язки, передбачені Сімейним кодексом України, – повідомляють на своїй сторінці у Facebook представники Шепетівського районного управління поліції.

Ст. 184 КУпАП передбачає, що ухилення батьків або осіб, які їх замінюють, від виконання передбачених законодавством обов’язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання і виховання малолітніх та неповнолітніх дітей тягне за собою попередження або накладення штрафу від 850 до 1700 грн.

Ті самі дії, вчинені повторно протягом року після накладення адміністративного стягнення, тягнуть за собою накладення штрафу від 1700 до 5100 грн.

Вчинення неповнолітніми віком від 14-ти до 16-ти років правопорушення, відповідальність за яке передбачено цим Кодексом, тягне за собою накладення штрафу на батьків або осіб, які їх замінюють, від 1700 до 5100 грн.

Вчинення неповнолітніми діянь, що містять ознаки злочину, відповідальність за які передбачена Кримінальним кодексом України, якщо вони не досягли віку, з якого настає кримінальна відповідальність, тягне за собою накладення штрафу на батьків або осіб, що їх замінюють, від 1700 до 5100 грн.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.