Середа, 19 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » Шепетівський “Кальцій”: від заснування до сьогодення

Шепетівський “Кальцій”: від заснування до сьогодення

Шепетівський “Кальцій”: від заснування до сьогодення

Фронтмен музичного гурту “Кальцій” Олег Цьомик розповідає, що історія гурту настільки довга, що коротко розповісти про неї майже неможливо.  

Колектив був створений мною 1 квітня 2000 року. Я добре запам’ятав цю дату, бо вона дійсно смішна та особлива, – сміючись, пригадує Олег. – На той час у мене вже був досвід роботи з різними музичними колективами. Згодом я познайомився з двома талановитими і неординарними хлопцями Островим Андрієм та Хаустовим Олександром. Деякий час гурт функціонував в такому складі.

За свою довгу історію, а це більше 20 років, склад неодноразово змінювався. Приходили нові учасники, а співзасновники гурту відходили від музики. Однак, “найстаріші” учасники, як каже сам Олег, є і по сьогодні. Це сам фронтмен, а також Парфенюк Вадим.

Вже рік, як до нас приєднався Кособуцький Денис (барабани). Через певні причини гурт наразі проводить репетиції у Славуті. Попри непростий час, нами зроблено багато нового: створено нові композиції, «Кальцій» брав участь у багатьох концертах та фестивалях, – розповідає Олег Цьомик.

У майбутньому в музикантів багато амбітних цілей. «Кальцій» подав заявки на різні фестивалі, проте, як жартує сам Олег, назви цих фестивалів поки не хоче називати так, як він із своїм колективом є «марновірними». Також гурт планує зняти свій перший кліп і далі записувати нові пісні.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.