Четвер, 21 Жовтня
Shadow
Головна » Актуально » » На Шепетівщині засудили чоловіка, який «тримав в страху» ексдружину та погрожував вбити її

На Шепетівщині засудили чоловіка, який «тримав в страху» ексдружину та погрожував вбити її

На Шепетівщині засудили чоловіка, який «тримав в страху» ексдружину та погрожував вбити її

Шепетівський міськрайонний суд призначив шість місяців арешту і 30 тисяч гривень моральної шкоди 30-річному жителю Нетішина. Чоловіка визнали винним в систематичному вчиненні психологічного насильства щодо колишньої дружини. Також він заплатить 4000 грн витрат на правничу допомогу адвоката.

Обвинувачений та потерпіла перебували у шлюбі з 2013 та мають двох малолітніх дітей. Після розлучення, у 2019 році, коли жінка з дітьми переїхала до батьків у Славуту, чоловік почав ображати її та погрожувати фізичною розправою над нею.

Чоловіка суди Хмельницької області 4 рази притягували до адміністративної відповідальності за домашнє насильство. Окрім адміністративних стягнень у вигляді 680 гривень штрафу та 120 годин громадських робіт, у серпні 2020 року Нетішинський міський суд зобов’язав його пройти програму для домашніх кривдників строком 3 місяці. Та, вже 5 січня 2021 року до чоловіка знову викликали поліцію через психологічне насильство щодо ексдружини, – зазначили в пресслужбі Хмельницького апеляційного суду.

У судовому засіданні систематичні відвідини колишньої дружини чоловік пояснив тим, що приходив побачитися з дітьми й відновити сім’ю. Мовляв, дуже любив свою колишню дружину й не міг змиритися з розлученням. Вона ж не відповідала на його дзвінки, не давала бачитися з дітьми у той час, коли він хотів, а не тоді, коли визначив орган опіки.

Погодився, що приходив серед ночі чи дзвонив (до 70 разів на день), бо ревнував. Підтвердив і те, що повідомляв поліцію про намір убити жінку, хоча насправді не мав такого, й те, що писав їй розписку про самогубство.

З показань потерпілої та свідків слідує, що внаслідок систематичних словесних образ, погроз фізичною розправою та переслідування у потерпілої є обґрунтовані побоювання за свою безпеку та безпеку своїх дітей і батьків. Такі дії обвинуваченого викликали у неї емоційну невпевненість та нездатність захистити себе, – констатує Шепетівський міськрайонний суд.

Тому Шепетівський міськрайонний суд призначив чоловіку покарання у вигляді арешту на 6 місяців, на якому наполягала сторона обвинувачення.

Нині вирок не набрав законної сили і може бути оскаржений до апеляційного суду.

Популярні пости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.