Понеділок, 25 Жовтня
Shadow
Головна » Актуально » » З 1 жовтня водії та водійки Шепетівського району зобов’язані ввімкнути денні ходові вогні

З 1 жовтня водії та водійки Шепетівського району зобов’язані ввімкнути денні ходові вогні

З 1 жовтня водії та водійки Шепетівського району зобов’язані ввімкнути денні ходові вогні

Згідно з правилами дорожнього руху, з 1 жовтня до 1 травня на всіх механічних транспортних засобах поза населеними пунктами повинні бути ввімкнені денні ходові вогні. У випадку їх відсутності в конструкції транспортного засобу – ближнє світло фар. Це правило діє цілодобово.

Включенні вогні додатково позначають транспортний засіб в умовах недостатньої видимості в осінньо-зимовий період. Тому вимогу про ввімкнення ходових вогнів ігнорувати не можна, щоб не піддавати ризику себе та інших учасників дорожнього руху, – зазначають у Шепетівському районному управлінні поліції.

Якщо знехтувати вимогою правил дорожнього руху та не ввімкнути ходові вогні вдень з 1 жовтня до 1 травня, водія притягнуть до відповідальності за ст. 125 Кодексу України про адміністративні правопорушення, як за порушення Правил дорожнього руху.

Зокрема, нагадуємо, що в темний час доби та за умов недостатньої видимості, незалежно від ступеня освітлення дороги та пори року, на всіх механічних транспортних засобах мають бути ввімкнені фари ближнього або дальнього світла, на мопедах, велосипедах і гужових возах (санях) – фари або ліхтарі, на причепах та транспортних засобах, що буксируються, – габаритні ліхтарі, – додають в Управлінні.

Популярні пости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.