Вівторок, 28 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » На війні загинув Воїн з Судилківської громади

На війні загинув Воїн з Судилківської громади

На війні загинув Воїн з Судилківської громади

15 липня стало відомо, що на війні, захищаючи Батьківщину, загинув Воїн з Судилківської громади. Життя Володимира Вікторовича Рижого (1988 р. н.), жителя с. Білокриниччя, обірвалося на Донеччині.

Володимир народився в селі Білокриниччя. У Судилківській школі здобув повну загальну середню освіту. Навчався в Шепетівському технікумі. Не завершивши навчання, був призваний на службу до лав Збройних Сил. Після служби в армії працював, займався будівельною справою.

З квітня 2022-го захищав Україну на війні. Він був солдатом військової служби, гранатометником відділення охорони однієї з військових частин. Вдома на нього чекала дружна велика родина.

Володимир був люблячим сином, коханим чоловіком та чудовим батьком для донечки і двох синочків. Непоправна втрата для родини. Низько схиляємо голови у скорботі перед вічною і світлою памʼяттю Воїна-Захисника. Висловлюємо щирі співчуття родині Героя. Воїн-Захисник рідної землі Володимир Рижий назавжди залишиться у нашій памʼяті. Він наближав нашу перемогу! Вічна памʼять Герою-захиснику України… – кажуть у громаді.

Про громадське прощання з Воїном та чин похорону у громаді повідомлять додатково.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.