Субота, 26 Листопада
Shadow
Головна » Актуально » » Наталя Огніщенко: у роботі лікаря надихає результат – здорові пацієнти

Наталя Огніщенко: у роботі лікаря надихає результат – здорові пацієнти

Наталя Огніщенко: у роботі лікаря надихає результат – здорові пацієнти

Сімейна лікарка Наталя Огніщенко працює у Шепетівському ЦМПСД. Пов’язати своє життя із медициною, розповідає, мріяла ще зі школи.

Інших варіантів я і не розглядала, – розповідає лікарка. – Відверто, ні в якій іншій сфері себе не бачила. Це не було чітке уявлення “я буду медиком у конкретній сфері”, але точно знала – стану медиком, аби допомагати людям.

Свою мрію Наталя перетворила на ціль і в 2016 році закінчила Тернопільський державний медичний університет ім. І. Горбачевського. Після двох років інтернатури Наталя атестувалась, як сімейна лікарка. Вибір місця роботи, пригадує вона, теж перед нею не стояв. Уродженка Городища, Наталя любить свій край та людей, які тут живуть. Також, додає, її “підкорили” колеги.

Я походила інтернатуру на базі Хмельницького медзакладу та нашого ЦПМСД. За цей період, що я тут працювала, команда вмотивованих медиків, що справді є сім’єю, відверто мене “підкупила” настільки, що від них не хотілося йти, – ділиться пані Наталя.

Підтримують Наталю у її роботі і сім’я медична, і рідна. Лікарка розповідає, що її фах передбачає постійне навчання та вдосконалення, а люди, що поруч, мотивують.

– Навчання ми проходимо постійно. Галузь модернізується і хороші лікарі не мають відставати від тенденцій, тому навчалась я навіть будучи у декретній відпустці, – додає лікарка.

У своїй роботі вона, як і її колеги, використовує нові протоколи лікування та є прихильницею доказової медицини.

– У своїй роботі я намагаюсь максимально знайти підхід до своїх пацієнтів, адже хороший лікар лікує людину. А для того, аби фахово допомогти людині, медик має бути обізнаним. Тому я призначаю лікування лише після повного обстеження та встановленої першопричини хвороби. Зізнаюсь, особисто мене найбільше у моїй роботі надихає те, коли я бачу, як допомогла людям, коли бачу результат – здорового пацієнта, – підкреслює лікарка.

З власного професійного досвіду лікарка розповідає, що більшості хвороб, з якими до неї звертаються, можна уникнути. Для цього слід проходити профілактичні огляди.

Найчастіше люди звертаються, коли хвороба вже прогресує, а іноді й запущена. Уникнути цього можна профілактикою. Це і щеплення, які слід робити й у дорослому віці, і фаховий медогляд, – пояснює Наталя Огніщенко. – Зазвичай, його слід робити щопівроку. Якщо є певні особливості зі здоров’ям, варто відвідувати свого сімейного лікаря частіше. Це – індивідуально. Але те, що лікаря слід відвідати, аби не захворіти, – обов’язково.

Записатись на прийом до Наталі Огніщенко або її колег можна на сайті ЦМПСД чи за телефонами:

  • контакт-центр: 097-109-41-86, 067-112-18-47, 067-110-02-32;
  • запис на вакцинацию від Сovid-19: 097-109-4186;
  • аби укласти угоду із лікаркою, телефонуйте: +380971589805.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.