Понеділок, 27 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Найбільша грибна ферма в Україні припинила діяльність

Найбільша грибна ферма в Україні припинила діяльність

Найбільша грибна ферма в Україні припинила діяльність

Продукція ТМ “Верес”, зокрема грибна консервація, – добре відома мешканцям Шепетівщини. Ферма, де вирощували ці гриби, найбільша в Україні, припинила свою діяльність. Про причини та деталі – у матеріалі.

Джерело: грибне інформаційне агентство UMDIS

Від липня 2023 грибне і компостне виробництво компанії “Верес”, що знаходиться у Каневі, на Черкащині, припинило виробництво. Як повідомляють в UMDIS, подальша доля підприємства невідома.

Компанія останнім часом пробувала знайти орендаря і зберегти виробництво, але це не вдалося. Причиною закриття ферми стали збитки, які ферма отримувала.

Виробничі процеси зараз припинені, обладнання законсервували, а понад 200 працівників підприємства мають шукати іншу роботу.

Левова доля врожаю печериць збиралася для потреб власного консервного цеху – мариновані грибочки “Верес” відомі більшості жителів України. Скоріше за все, виробництво маринованих грибів компанії також доведеться зупинити.

Довідка:

Грибна ферма “Верес” складається з 36 камер вирощування печериць по 700 м2 площі вирощування в кожній, що робить ферму найбільшою в Україні. В кращі часи виробництво компанії сягало 450 тонн гриба на місяць. Компостне виробництво компанії виробляло до 3500 тонн компосту Ф2 на місяць. Завод працював з 2004 року.

Головне фото: ілюстративне

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.