Понеділок, 20 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Нетішинська громада продовжує забезпечувати Воїнів-земляків автотранспортом та іншим необхідним обладнанням

Нетішинська громада продовжує забезпечувати Воїнів-земляків автотранспортом та іншим необхідним обладнанням

Нетішинська громада продовжує забезпечувати Воїнів-земляків автотранспортом та іншим необхідним обладнанням

Нетішинська громада активно продовжує закуповувати автомобілі для підрозділів Збройних Сил України. Наразі вже передано понад 220 одиниць техніки. Крім того, напередодні було доставлено на передову ще три автомобілі та інше необхідне обладнання для наших Воїнів.

Намагаємось передавати авто землякам в Нетішині, щоб хоч день-другий побули з рідними. Але не всім вдається вирватись з передової. Тому організували поїздку на Схід, де передали три авто в різні підрозділи. В Лиман, Торецьк та Дружківку. Також о. Олег з Собору Неопалима Купина організував збір смаколиків, завантажили два авто! Також третє заповнили в Полтаві за кошти, що були зібрані о. Олегом. Передали також два вебасто, 8 дронів, один старлінк, – зазначив міський голова Нетішинської громади Олександр Супрунюк.

Також міський голова зазначив, що побачив як працюють безпілотники: “Прогрес за рік колосальний!”.

Побачились на кілька хвилин з земляками. Отець Олег встиг в Славянську відправити службу, поспілкуватись з вояками. З вражень: розбиті будинки, десятки підірваних мостів, заправок, але в прифронтовій зоні продовжується мирне життя, наскільки це можливо. В Краматорську наносять дорожню розмітку. Відбудований ринок в Ізюмі. Що вразило: прокинувся о 6 ранку від звуку газонокосарки – сусід косив траву біля будинку. В Лимані. За 8 км від передової… – додав Олександр Супрунюк.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.