П’ятниця, 21 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » Нетішинська міська військова адміністрація: як співпрацюватимуть дві місцеві влади в одній громаді

Нетішинська міська військова адміністрація: як співпрацюватимуть дві місцеві влади в одній громаді

Нетішинська міська військова адміністрація: як співпрацюватимуть дві місцеві влади в одній громаді

Перший заступник начальника Хмельницької ОВА Сергій Тюрін та міський голова Нетішина Олександр Супрунюк прокоментували ситуацію із прийняттям Президентом України рішень у вигляді двох указів – про створення Нетішинської міської військової адміністрації та про призначення її начальника.

– Нетішинська міська військова адміністрація утворена відповідно до Указу Президента України від 13 жовтня 2023 року. На узгоджувальній нараді, яку провели спільно із міським головою Олександром Супрунюком та новим начальником Нетішинської міської військової адміністрації, влада області обговорила питання подальшої взаємодії, співпраці, – зазначили у Хмельницькій ОВА.

Сергій Тюрін відзначив, що важливо, щоб місцеве самоврядування, міська рада весь свій досвід, усі свої напрацювання також надала для того, щоб подальше життєзабезпечення міста, громади було на належному рівні.

Запланована ще одна зустріч – між міським головою Нетішинської громади та начальником Нетішинської міської військової адміністрації, після чого вони мають надати розлогі коментарі щодо своєї подальшої діяльності та співпраці, – додали в установі.

Сергій Тюрін також наголосив, що важливо, щоб начальник міської військової адміністрації забезпечив усі завдання, які покладені на нього Президентом України, забезпечити належний рівень безпеки в громаді, оборону та охорону.

Адже знаємо, що в місті Нетішин розміщений важливий державний об’єкт критичної інфраструктури і його необхідно охороняти, оберігати, адже російські загарбники мають безліч жахливих планів щодо нашої енергетичної інфраструктури, щодо енергетичної потужності в межах усієї країни. Подальша робота влади у Нетішині має бути злагодженою та проводитися спільно із районною військовою адміністрацією Шепетівського району та Хмельницькою обласною військовою адміністрацією, – додав посадовець.

Прокоментував ситуацію у своєму відеозверненні до громади і міський голова Нетішина Олександр Супрунюк, зазначивши, що до визначення повноважень міської військової адміністрації Верховною Радою України міська рада та виконком працюватимуть у штатному режимі.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.