П’ятниця, 21 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » «Мужність»: шепетівські пластуни долучилися до пластового змагання-похіду

«Мужність»: шепетівські пластуни долучилися до пластового змагання-похіду

«Мужність»: шепетівські пластуни долучилися до пластового змагання-похіду

На Хмельниччині відбувся обласний (окружний) пластовий змагання-похід «Мужність». Цьогоріч в змаганнях взяли участь пластуни та всі бажаючі з міст Хмельницького, Кам’янця-Подільського, Шепетівки та Старокостянтинова.

– Загальна кількість учасників становила 100 осіб. Маршрут змагання пролягав теренами гостинної Меджибізької громади – власне самим Меджибожем та селами Ставниця, Головчинці та Требухівці, – зазначили пластуни. – Проведений захід сприяв всебічному гарту молоді, як відповідальних громадян та провідників суспільства на ідейних засадах Пласту та на засадах християнської моралі.

За своїм початковим задумом, змагання-похід «Мужність» є заходом, присвяченим вшануванню внеску борців за незалежність України від історичних часів до сучасної боротьби.

Привітала учасників дійства керівниця апарату ОВА Оксана Вжешневська.

Протягом більше 100 років від початку діяльності Пласту ви не припинили боротись за своє існування та продовжуєте відстоювати Незалежність українського народу. Тому сьогоднішній захід поведе вас туристичними шляхами та цікавими краєзнавчими територіями, виховає любов до мандрівництва місцями історичної спадщини. Впевнена, буде нелегко, але захоплююче, пізнавально і корисно, – зазначила пані Оксана.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.