Четвер, 30 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Нові робочі місця з’являться у Крупецькій ТГ уже наступного року

Нові робочі місця з’являться у Крупецькій ТГ уже наступного року

Нові робочі місця з’являться у Крупецькій ТГ уже наступного року

Представники Крупецької ТГ, підприємці та податківці провели нараду, котра відбулась учора, 1 грудня. На зустрічі обговорили переваги добровільної сплати податків, нові законодавчі положення в податковій сфері.

Учасниками діалогу стали: очільник громади Валерій Михалюк, начальник Славутської ДПІ Володимир Яремчук, спеціалісти управління з питань виявлення та опрацювання податкових ризиків та управління адміністрування юридичних осіб ГУ ДПС у Хмельницькій області Любов Кобріна та Ніна Паламарчук. У зустрічі також взяли участь керівник та головний бухгалтер КП “Славутський Піщаний Кар’єр” Олександр Степанюк та Алла Матушевська.

Серед іншого, обговорили перспективи розвитку підприємництва на Крупеччині.

– У «Славутського піщаного кар’єру» наявні укладені контракти на реалізацію піску, що дасть можливість підприємству отримати прибуток та збільшити в подальшому кількість робочих місць, – запевнив керівник підприємства Олександр Степанюк.

Своєю чергою, голова Крупецької ТГ Валерій Михалюк акцентував на платі податків до місцевого бюджету громади, а саме податку на майно та плати за землю, податку з доходів фізичних осіб.

– Добросовісний бізнес – запорука розвитку громади, завдяки чому ми можемо облаштовувати інфраструктуру (дороги, освітлення, водогони тощо), розвивати освіту та соціальні сфери, – прокоментував Валерій Михалюк. – Ми у Крупецькій ТГ націлені на сталий розвиток краю, а тому максимально відкриті до співпраці, в тому числі, і з новими бізнесами та орендарями, задля того, аби громада мала нові робочі місця та ще ширші перспективи для розвитку.

Також за темою:

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.